CONSTRUMA 2024

Az esemény időpontja: 2024. 04. 10. – 2024. 04. 14. Elhelyezkedés:  Magyarország Magyarország, HUNGEXPO, Budapest
Ve dnech 10. 4. – 14. 4. 2024 se bude v hlavním městě Maďarska konat mezinárodní veletrh stavebního průmyslu, zahradnictví a interiérového designu. V roce 2023 se na 500 vystavovatelů z dvaceti zemí přišlo podívat přes 30 000 návštěvníků.
Proč se investice do veletrhu CONSTRUMA vyplatí?
— Maďarský stavební průmysl je historicky velmi perspektivním z pohledu českého exportu, velkými úspěchy se pyšní hned několik velkých (Ravak, Sapho, Alukov, JAP, atd.) i meších výrobců.
— Trendy ukazují, že dalším motorem stavebního průmyslu v Maďarsku se mohou stát přestavby a renovace. Od roku 2016 maďarská vláda rozjela sociální program CSOK s nevratnou podporou ke koupi bytu, domu, či rekonstrukci stávajícího bydlení pro rodiny s dětmi. Očekává se zesílení podpor CSOK na venkově, zejména na renovaci a energetickou modernizaci budov. Stále důležitým faktorem je opět snížené DPH stavebnin a novostaveb z 27 % na 5 %, platné aktuálně do 31.12.2024.
— CONSTRUMA je jeden z největších veletrhů na HUGNEXPU a zároveň jedna z nejdůležitějších akcí maďarského stavebního průmyslu.
— Ačkoliv odvětví stavebnictví v posledním roce v Maďarsku viditelně zpomalilo, nejedná se o jedinečný jev. Klesající poptávky a zvyšující se náklady jsou aktuálně globálním jevem, které evokují důležitou transformaci. Podle analytiků bude následovat éra přestavby a renovací – zachovat něco z minulosti se stane opět hodnotou. Společnosti orientované na budoucnost budou muset věnovat pozornost inovacím, digitalizaci a především udržitelnosti, stavebnictví je totiž odvětví, které má významnou ekologickou stopu. Je také zapotřebí silnější součinnost a spolupráce mezi aktéry v odvětví, včetně vlády a regulačních orgánů.
— V maďarském stavebním průmyslu působí přes 50 000 firem, zaměstnává přes 300 000 osob. Jedná se o strategický obor, které dává 5,5 % HDP.
— Konference, workshopy, poradenství, prezentace, přednášky

Veletrh podporuje následující produktové kategorie:
— Stavební materiály
— Stavební výrobky
— Stavební technologie a stroje
— Vzduchotechnika, větrání, klimatizace, chlazení
— Obnovitelné zdroje
— Zahrada

Co nabízíme českým firmám?
— Agentura CzechTrade zajišťuje cenově i prostorově nejvýhodnější plochu pro umístění kolektivní české expozice v hlavním pavilonu veletrhu. Všechny administrativní záležitosti a komunikaci s organizátory zajistíme za Vás. Zabezpečíme moderní stánek přizpůsobený Vašim požadavkům (jednací stůl, pult označený Vašim logem, společná kuchyňka a občerstvení, případně poličky, televize, stojan na katalogy).

Osobní účast
— Prezentace Vaší společnosti v pavilonu A na ploše o minimální velikosti 8-9 m2
— Organizace obchodních jednání, osobní asistence během veletrhu
— Logistickou pomoc při výběru a zajištění Vašeho hotelu a transportu
— Výstupem této služby pro Vaši firmu bude seznam kontaktů, které obdrželi pozvánku k jednáním s Vaší firmou na veletrhu včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků
— Cena 89 000 Kč bez DPH

Podmínky účasti na veletrhu
— Včasné vyplnění a odeslání závazné přihlášky, nejpozději do 23. 1. 2024
— Uhrazení účastnického poplatku (po obdržení závazné přihlášky vám bude obratem zaslána zálohová faktura), nejpozději do 8. 2. 2024
— Včasné doručení požadovaných firemních materiálů do 23. 2. 2024

Rádi zodpovíme Vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu a poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit. Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 23. 1. 2024

Další informace najdete na webových stránkách: www.construma.hu/en

Cookies